تولید سازه و اسکلت فلزی

کارخانه تولید سازه و اسکلت فلزی

شرکت ساختمان سازان صنعت آفرین با هدف بهبود کیفیت ساختمان های اجرایی و همچنین کاهش هزینه تمام شده پروژه ها اقدام به تاسیس کارخانه تولید سازه و اسکلت فلزی به عنوان زیر مجموعه خود نمود.

کارخانه پاساوان سازه صنعت (عضو رسمی انجمن کارفرمایی صنفی تولیدکنندگان سازه های فولادی استان تهران) با بکارگیری ظرفیتهای فنی متخصصان و با هدف طراحی، محاسبه، تولید و نصب انواع سازه و اسکلت فولادی با کاربری های مختلف و همچنین ارتقاء فنی و تکنولوژی تولید سازه های فولادین در سال 1387به بهره برداری رسید. طی مدت زمان کوتاهی به عنوان تولید کننده معتبر مورد تائید کارفرمایان، مشاوران و سازندگان، ضمن رقابت با سایر تولیدکنندگان در ساخت و اجرای پروژه های بزرگ مشارکت داشته و ایفای نقش می نماید.

قبلی
بعدی

کارخانه پاساوان سازه صنعت به عنوان بازوی تولیدی مجموعه با ظرفیت تولید 7000 تن سازه و اسکلت فلزی در سال سبب تضمین کیفیت سازه های اجرایی به موازات کاهش هزینه تمام شده پروژه می گردد. ارائه خدمات به مجموعه مادر، اجرای اسکلت فلزی در پروژه های عظیم ایران مال، اطلس مال و ساخت قطعات هیدرومکانیکال در نیروگاه های قم و بیجار و محلات و .... از نمونه فعالیت های این مجموعه می باشد.

این کارخانه در راستای افزایش ظرفیت های فنی مهندسی و تولیدی ، اقدام به جذب کادر فنی، اجرایی و توسعه در بخش های سازه های هیدرومکانیکال و نیروگاهی نمود. و طی چند سال گذشته فرصت حضور موفق در دهها پروژه تامین قطعات و تجهیزات هیدرومکانیکال سد سازی و خطوط انتقال و نیز پروژه های نیروگاهی را پیدا نمود. و به مدد رضایت کارفرمایان محترم پروژه های مذکور ، هم اکنون در زمره شرکت های مطرح در خصوص ساخت تجهیزات هیدرومکانیکال و نیروگاهی می باشد.

برخی از نمونه کارها:

تولید و اجرای سازه و اسکلت فلزی برجهای مسکونی دهکده المپیک
اسکلت فلزی برجهای دهکده المپیک
تولید و اجرای سازه و اسکلت فلزی اطلس مال
تولید و اجرای اسکلت فلزی اطلس مال
سازه فلزی درافت تیوب نیروگاه بیجار
تولید سازه فلزی بند باکس سد ایرانشهر
سازه فلزی بند باکس سد ایرانشهر